img

Best Truck Bed Mats 2020

Jeśli kupiłeś nowy pickup niedawno, prawdopodobnie myślisz o środkach, które pomogą zachować drogi wygląd pojazdu. To samo dotyczy zapobiegania dalszych uszkodzeń starego, ponieważ wypadki się zdarzają, ładujesz dużo rzeczy w łóżku ciężarówki, zrobić nagłe zatrzymanie lub swerve podczas jazdy, i słychać dźwięk drapania z tyłu.

To jest bolesne wiedząc, że nigdy nie będzie się pozbyć tych znaków zarysowania bez względu na to, jak małe, a nawet jeśli zrobisz to będzie kosztować, więc jak o rzucanie w jakiejś ochrony. Jedną z najlepszych cech maty łóżko ciężarówki jest ich zdolność do absorbowania zadrapań związanych wystąpić podczas ładowania i rozładowywania ładunku, a także utrzymać ładunek z thrashing o każdym zakręcie można zrobić.

Oto niektóre z najlepszych mat łóżko ciężarówki należy rozważyć uzyskanie dla swojego pojazdu.

Pierwszą rzeczą, jaką zauważysz, jeśli masz tę matę jest jej pół cala grubości i ciężki czuć. Jest to jeden z najlepszych mat łóżko ciężarówki dostępne na rynku dzisiaj.

Podziwiam niestandardowy projekt na tym produkcie; pasuje jak ulał. Zespół projektowy wziął pod uwagę trwałość, tworząc małe okrągłe nierówności na dole maty, aby utrzymać go od przesuwania się na łóżku ciężarówki, a górna część maty jest antypoślizgowa, co oznacza, że można wrzucić kilka przedmiotów i nie będą się przesuwać lub zrobić dużo hałasu, jak pojazd odbija się wokół. I, jeśli trzeba wspiąć się do wnętrza ciężarówki, aby odzyskać element, nie dostaniesz siniaki kolana po.

Mimo, że mata waży 30 funtów i jest dość gruba, jej instalacja jest banalnie prosta. Jedyną trudnością jest włożenie jej na tył ciężarówki, ale gdy tylko znajdzie się na swoim miejscu, wpada na swoje miejsce i ładnie się układa bez potrzeby przycinania.

Producent twierdzi, że guma została zabezpieczona przed blaknięciem i pękaniem, ale kilka osób, z którymi rozmawiałem, dostało ją z drobnymi uszkodzeniami i wydaje się, że brakuje jej ochrony przed promieniowaniem UV.

Plusy

Wady

Dee Zee to wieloletni gracz w branży akcesoriów do ciężarówek, już od lat 70-tych. Nie jest zaskoczeniem, dlaczego wielu właścicieli samochodów ocenia produkty Dee Zee wyżej niż pozostałe. Jednym z czynników wpływających na popularność tej maty jest jej wysoka trwałość. Choć niedrogie, to 0,375 cala grubości, wysokiej gęstości gumy mata utrzymuje zadrapania, wgłębienia i wgniecenia z łóżka ciężarówki bez pęknięć lub złamania od ciśnienia i ekspozycji na elementy.

Jeśli zastanawiasz się, czy ta mata będzie pasować do Twojego pojazdu, czy nie, to nie masz się czym martwić, ponieważ jest ona dopasowana i wyprofilowana na kołach i krawędziach dla maksymalnego pokrycia. Aby utrzymać matę w miejscu, a jednocześnie zapewnić dobry drenaż, ta mata ma gumowe knagi pod spodem dla tego.

Plusy

Wady

Ochrona łóżka i klapy bagażnika przed zarysowaniami jest łatwa, gdy masz produkt Dee Zee. Wykonana jest ze specjalnego rodzaju sprasowanej gumy, która jest odporna na wycieki oleju i paliwa, które mogą wystąpić podczas transportu.

Co więcej, guma jest wytrzymała i odporna na rozdarcia czy przetarcia. Wytrzymuje również ekstremalne temperatury, nie łamiąc się, nie pękając. Przy grubości 0,375 cala mata ta jest idealna do przewożenia ładunków, które mogą spowodować znaczne uszkodzenia, jeśli będą się zbytnio przesuwać. Ma gęsto upakowane knagi pod spodem, aby pomóc utrzymać matę w miejscu, napowietrzać dno, pozwalają na łatwe odprowadzanie rozlanego płynu i chronią przed pleśnią.

Pod warunkiem, że pasują do Twojej ciężarówki, to nie będziesz miał problemu z zainstalowaniem tej maty na łóżko, ponieważ są one wykonane tak, aby pasowały. Te maty są ciężkie (około 40 funtów), więc nie spodziewaj się zobaczyć loki na krawędziach. Na plus, pozwalają one Twojej ciężarówce wykonywać ciężką pracę bez pokazywania jej.

Plusy

Wady

Jeśli potrzebujesz unikalnej wkładki do łóżka, która zapewnia ochronę przed uderzeniami i poślizgami, to nie szukaj dalej niż Bedrug BRT09CCK. Zapewnia dobrą ochronę dla Twojej wykładziny, niezależnie od tego czy masz już wykładzinę w sprayu czy nie.

Podoba mi się, jak mają niestandardowe pasuje do konkretnego roku, marki i modelu. I można go czyścić odkurzaczem, wężem lub myjką elektryczną. Bez względu na rodzaj wycieku, czy wybielacz, olej, lub kwas z martwego akumulatora samochodowego, to zmyć prawo off, gdy masz do czyszczenia liner.

Upewnij się, aby oczyścić łóżko ciężarówki z wszelkich zanieczyszczeń przed zainstalowaniem tej wkładki do łóżka. Choć bedrug wygląda jak dywan mata łóżko ciężarówki, jest wykonana z tworzywa sztucznego zmywalne.

Jeśli często przewozisz drewno lub kamienie może plastik lub spray w liner może być lepszym wyborem, ale do ogólnego użytku, nie będzie rozczarowany przez Bedrug.

Plusy

Wady

Jeśli potrzebujesz maty, która pasuje do Twojej ciężarówki jak ulał i zapobiega przesuwaniu się ładunku, co grozi uszkodzeniem ładunku lub skrzyni ładunkowej, możesz umieścić model Westin 50-6315 na szczycie listy.

Jest ona wyprofilowana wokół krawędzi, klapy tylnej, wnęk na koła i dopasowana na zamówienie za pomocą technologii formowania na gorąco, aby dopasować się do dokładnych wymiarów i krzywizn Twojej ciężarówki. Projekt tego mata łóżko jest specjalnie wyłożone, aby zapobiec uszkodzeniu łóżka ciężarówki, to mata pochodzi z żebrami na nim, które chwytają ładunek i zapobiega przesuwaniu się wokół. Nawet poczujesz ten antypoślizgowy, imadłowy uchwyt, gdy próbujesz wyciągnąć swój ładunek z ciężarówki.

Wykonana w 100% z gumy pochodzącej z recyklingu, mata ta jest przyjazna dla środowiska. Tekstura pod spodem maty jest nieco inna, rozłożona w trójkątnych kształtach są knagi, które będą chwytać podłogę łóżka ładnie, więc mata nie porusza się podczas załadunku lub rozładunku.

Instalacja jest dość prosta, wystarczy rozwinąć matę, dopasować ją do rogów i krawędzi i gotowe.

Plusy

Wady

Jeśli jesteś kierowcą, który ma do czynienia z ciężkim ładunkiem i szukasz maty, która ochroni Twoje łóżko przed nieestetycznymi zadrapaniami i wgnieceniami, to Rough Country Bed Mat może Cię zachwycić.

Wykonana z trwałej gumowej konstrukcji Nyracord, mata ta spełnia swoją nazwę; została stworzona do obsługi ładunków, które mogą "szorstko" Twoje łóżko ciężarówki. Materiał to wytrzymała, wyprofilowana guma, która zapewnia do 50% więcej ochrony w porównaniu z innymi matami do łóżek. Spodnia strona jest obszyta knagami we wzorze, który pozwala na drenaż i napowietrzanie, co zapewnia, że łóżko Twojej ciężarówki jest suche i chronione przed pleśnią i rdzą.

Podoba mi się chropowata faktura powierzchni, która utrudnia przesuwanie się ładunku, a jednocześnie zapewnia świetną trakcję przy załadunku i rozładunku. Materiał nie sprawia wrażenia czegoś, co pęknie lub złamie się pod naciskiem, w ekstremalnych temperaturach lub w najbliższym czasie, co moim zdaniem jest świetne, niezależnie od tego, czy będziesz wykonywać wiele zadań związanych z przewozem, czy po prostu chcesz ją mieć, dopóki jej nie potrzebujesz.

Plusy

Wady

Jeśli chodzi o zachowanie wyglądu pojazdu, łóżko ciężarówki jest jednym z ważnych obszarów, aby spojrzeć na. Może po prostu trzeba coś, co będzie chronić swoje łóżko ciężarówki z codziennego zużycia lub z poważnych przewozów można mieć. Cokolwiek to może być, dobry, solidny mata łóżko ciężarówki będzie chronić swoje łóżko ciężarówki od nieestetycznych zadrapań.

Kiedy na poszukiwania najlepszej wkładki do łóżka lub maty, okaże się, że jesteś rozpieszczany za wybór, ponieważ istnieje tak wiele do wyboru. Istnieją ciężarówki łóżko liners, maty łóżkowe, i spray-on liners. Który z nich kończy się z będzie zależeć od budżetu, rodzaju ładunku, który będzie transportować, i ile pokrycie chcesz.

Maty na łóżko ciężarówki są jednym z najczęstszych akcesoriów używanych do ochrony łóżka ciężarówki przed uszkodzeniem. Materiały używane do ich produkcji różnią się od marki do marki z każdego materiału o innej trwałości, plusy i minusy. Najczęstszym materiałem łóżko ciężarówki można natknąć się są guma, plastik i dywan.

Maty łóżkowe mogą służyć wielu celom: mogą być używane w innych pojazdach, takich jak łodzie; jeśli trzeba czołgać się pod pojazdem i chcesz coś, aby chronić plecy, zgadłeś, można przeciągnąć je i używać jako łóżko.

Zalety Truck Bed Mats:

Głównym celem mat łóżkowych jest ochrona łóżka pojazdu. Poza tym, że również zapobiec ładunek z przesuwając wokół i uczynić swój pojazd łatwiejsze do czyszczenia. Co czyni je popularnym wyborem wśród właścicieli ciężarówek jest to, że są one super przystępne i pomóc zaoszczędzić pieniądze na farbie.

Instalacja jest dość łatwa. Można to zrobić solo lub z dodatkową parą rąk, aby uzyskać pracę szybciej, ale nie trzeba żadnej profesjonalnej pomocy, w rzeczywistości, nie trzeba nawet specjalistyczne narzędzia, a usunięcie go jest tak proste, jak instalacja.

Większość mat łóżko ciężarówka są wykonane na zamówienie, aby dopasować się do konkretnego roku i modeli, więc nie trzeba będzie przyciąć przed instalacją.

Inną dobrą opcją można rozważyć do ochrony obszaru łóżko ciężarówki jest wykładzina łóżko ciężarówki. Pozwalają one wybrać albo drop-in lub spray-in materiału.

Drop-in liners wyglądają dużo jak maty łóżko ciężarówki, ale są one wykonane z tworzywa sztucznego zamiast gumy. Spray-in łóżko, jednak są droższe niż drop-in liners i nie zapewniają one wiele ochrony dla łóżka. Robią dobrą robotę w celu zwiększenia estetyki pojazdu.

Zalety Truck Bed Liners:

Główną zaletą wykładzin łóżkowych ciężarówek mają nad matami łóżkowymi jest to, że chronią zarówno łóżko ciężarówki i bok. Z pokrywą jak to, można dostać się do ochrony boków przestrzeni ładunkowej ciężarówki z wgnieceń, które mogą wystąpić z wyboistej jazdy i ruchów ładunku.

Nawet jeśli obejmują one całe łóżko i boki łóżka ciężarówki, czyszczenie i konserwacja jest trochę wyzwanie, ponieważ służą one jako stałe dopasowanie. Instalowanie ich jest znacznie bardziej skomplikowane i może wymagać usługi profesjonalisty do zainstalowania lub usunięcia ich, co może zgrzytać koszty.

Jeśli chcesz mieć niestandardowe maty łóżko w ciężarówce , to najlepszym rozwiązaniem byłoby uzyskać spray na łóżko ciężarówki liner . W przeciwieństwie do mat łóżkowych lub drop-in liners, spray-on liners nie są gotowe. Muszą być natryskiwane na łóżko swojej ciężarówki ze specjalną powłoką, najlepiej przez profesjonalistę. Powłoka ta następnie zastyga tworząc trwałą warstwę ochronną.

Niektóre z linerów spray-on widziałem wyglądają fantastycznie, ale to ma swoje minusy też. Z wyjątkiem trwałego materiału, z którego wykonana jest powłoka, może ona szybko twardnieć i blaknąć pod wpływem czynników atmosferycznych.

W przeciwieństwie do wykładzin i mat na łóżko, wykładzina w sprayu wymaga wiedzy, której możesz nie posiadać, co oznacza, że nie możesz jej wykonać samemu.

Jakby tego było mało, być może będziesz musiał chronić wykładzinę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, aby farba nie uległa zniszczeniu i nie złuszczyła się sama.

Jeśli chodzi o wybór rodzaju materiału maty ciężarówki , właściciele ciężarówek mają szeroką gamę do wyboru. Maty ciężarówki mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, gumy, morskiej szarej wykładziny lub nawet dywan.

Guma mata łóżko jest goto wybór dla ochrony swojego łóżka ciężarówki , jeśli zamierzasz ciągnąć ciężki ładunek . Są one zazwyczaj grube, wytrzymałe i może wytrzymać trudne warunki atmosferyczne. Obawy z matą łóżko gumowe jest jak dobrze trzymają się do promieni słonecznych, na szczęście większość mat gumowych są odporne na promieniowanie UV i nie blakną tak łatwo. Oni także trzymają up dobrze plamić i mogą łatwo czyścić z mydłem i wodą.

Jeśli głównym zmartwieniem jest o utrzymanie łóżka ciężarówki czyste, to może równie dobrze dostać plastikową matę. Są one lżejsze i łatwe do utrzymania. Jednak ich wydajność spada, gdy ciepło staje się intensywne.

Szukasz, aby dać swoje łóżko ciężarówki stylowy wygląd? Następnie mata dywanowa może pomóc w osiągnięciu tego. Są one również dobre w ochronie swojego łóżka ciężarówki z brudu, ale minusem maty dywanowe jest to, że plamy bardzo łatwo, i nie nadają się do podnoszenia ciężkich ze względu na ich cienkość. Inną stylową opcją jest morski szary dywan. Czują się luksusowe i wygodne na kolanach podczas czołgania się.

Maty łóżko ciężarówki są w różnych wymiarach, dlatego trzeba zmierzyć rozmiar ciężarówki łóżko przed zamówieniem maty, chyba że chcesz dostać matę, która jest albo zbyt duży lub mały. Zmierz długość od tylnej klapy, szerokość i głębokość, a następnie przekonwertuj te pomiary na cale.

Kiedy dostajesz matę do łóżka, trwałość jest koniecznością, którą należy wziąć pod uwagę. Niezależnie od ładunku będziesz przewozić, mata łóżko musi być wystarczająco silne, aby obsłużyć ładunek, a także chronić łóżko ciężarówki. Jeśli będziesz przewozić ciężki ładunek, polecam uzyskanie najmocniejszej maty gumowej dla tego. Są one bardziej odporne na łamanie, korozję, rozdarcia, ścieranie, pękanie, a nawet rdzę.

Posiadanie maty na łóżko, która przesuwa się podczas jazdy nie jest dobre. To skończy się uszkodzeniem maty, ładunku, i łóżko ciężarówki. Aby tego uniknąć, trzeba będzie uzyskać matę, która ma dobrą przyczepność, wybierz matę, która ma knagi pod spodem, aby utrzymać go w miejscu.

Wybierz matę ciężarówka, która jest łatwa do majsterkowania, więc nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy coraz profesjonalny, aby to zrobić. Poza tym, należy wybrać matę łóżko, które jest odporne na plamy, zapach i jest łatwy do czyszczenia, tak, że nie masz problemów w utrzymaniu go.

Musisz wziąć pod uwagę koszt maty na łóżko, kiedy dokonujesz wyboru. Wyższa cena nie zawsze oznacza wysoką jakość. Upewnij się, że mata, którą chcesz kupić, jest trwała, odporna na zadrapania i ma właściwości odporne na promieniowanie UV, co pomoże zachować jej wygląd.

Mata na łóżko z gwarancją zapewni Ci spokój ducha.

Wiesz, że obszar łóżka ciężarówki jest najbardziej narażony na działanie czynników atmosferycznych. Przed podjęciem ostatecznej decyzji najlepiej wziąć pod uwagę warunki pogodowe panujące w Twojej okolicy.

Na przykład, maty dywanowe będzie molt i zapach, jeśli pada zbyt często w Twojej okolicy. Plastik, z drugiej strony, nie jest odpowiedni dla miejsc, które dostają bardzo gorąco; Maty gumowe, jednak pasuje do obu sytuacji

Łatwość czyszczenia mata ciężarówka będzie się różnić od materiału do materiału. Jeśli jest wykonana z tworzywa sztucznego lub gumy, wszystko, co musisz zrobić, to spryskać go w dół z wężem lub dobrej myjki ciśnieniowej.

Nawet jeśli kupiłeś maty ciężarówka chronić swoje łóżko ciężarówka, nadal trzeba dbać o maty ciężarówka więc może wykonywać swoją pracę lepiej. Maty ciężarówka są w stanie przyciągnąć i zbiera dużo kurzu i gruzu. Regularne czyszczenie brudu będzie zapobiegać gromadzeniu się, które mogą ostatecznie spowodować korozję.

Z gumy lub tworzywa sztucznego maty, można łatwo umyć przy użyciu wody z mydłem, ale dla innych rodzajów mat, trzeba będzie postępować zgodnie z instrukcjami czyszczenia, tak aby utrzymać ich wygląd przez długi czas.

Gdybyśmy musieli wybrać jeden ulubiony jako najlepszy mata łóżko ciężarówki, pójdziemy z tym, który oferuje najlepszą wartość dla pieniędzy, a w tym przypadku jest to Rough Country Rubber Bed Mat. Oto dlaczego:

Ta mata na łóżko jest wyprofilowana tak, aby pasowała do Twojego modelu pojazdu. Co sprawia, że jest to uspokajające wiedząc, że po podaniu modelu pojazdu otrzymasz matę, która pasuje do łóżka ciężarówki jak ulał, bez konieczności przycinania przed instalacją, która może być zakończona.

Podoba mi się również to, że Rough Country zadbało o to, aby mata była bardzo wytrzymała i wyposażona we włókna zapobiegające przecinaniu przez nią ładunków, które mogą być ostre na krawędziach.

Ale hej, jeśli rozważasz inną matę z tej listy, bądź pewien, że będzie się dobrze sprawować.

You May Also Like:

Damian Kubik

Redakcja ecoparts.pl

Zobacz również